Το ΠΜΣ προσφέρει την δυνατότητα στους φοιτητές του να αποκτήσουν εργασιακή εμπειρία από ιδιωτικούς φορείς που δραστηριοποιούνται στην Διατροφή και στο Περιβάλλον μέσω της πραγματοποίησης 2μηνης πρακτικής άσκησης. Η πραγματοποίηση της πρακτικής είναι προαιρετική και μπορεί να πραγματοποιηθεί την περίοδο που μεσολαβεί μεταξύ της λήξης του Β εξαμήνου και της έναρξης της πτυχιακής διατριβής.

Δηλώσεις ενδιαφέροντος για την συμμετοχή στην Πρακτική Άσκηση γίνονται με το τέλος του Α εξαμήνου.

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΦΟΡΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

ΕΤΑΙΡΙΑ

ΠΟΛΗ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ - ΔΙΑΠΙΣΤΕΥΜΕΝΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΑΝΑΛΥΣΕΩΝ

QLAB Χημικό Εργαστήριο

AGROLAB RDS

ΑΒΙΕΜ - Εργαστήρια Αναλύσεων, Σύμβουλοι Ποιότητας

Θεσσαλονίκη

ΒΙΟΧΗΜΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΠΑΡΜΑΚΛΗ Ε.Ε.

Λάρισα

"Κέντρο Βιοχημικών Αναλύσεων - Μελετών & Έρευνας" (ΚΕ.Β.Α.Μ.Ε.)

Q-Q Analysis

ΦΥΤΟΘΡΕΠΤΙΚΗ Α.Ε.

Αθήνα

Κ+Ν Ευθυμιάδης

ΒΙΟΡΥΛ

Οινόφυτα

ΧΗΜΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ Αλεξ. Γούναρη

RONTIS

ATI Α.Ε.

Καρδίτσα

DAMAVANT

Καρδίτσα

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

BARILLA